KOMPLET MEDYCZNY HARMONY FLOWERS

WYSYŁKA OD 10.10

Ilość ograniczona. Zarezerwuj swój rozmiar już dziś.

388,00 zł

Kolor
AKSAMITNY BEŻ
Koralowy róż
SOFT KHAKI
Komplet medyczny damski różowy HARMONY FLOWERS to kobieca odsłona odzieży medycznej w delikatnym, pastelowym odcieniu. Kopertowa tunika z wiązaniem w talii podkreśla sylwetkę, a subtelnie marszczone rękawy 3/4 nadają całości elegancki charakter.Tunika posiada dwie praktyczne kieszenie oraz dyskretne zapięcie przy dekolcie. Jej wydłużony fason zapewnia komfort i dobrze układa się na sylwetce.Spodnie o kroju cygaretek mają dwie boczne kieszenie, gumę z tyłu pasa oraz gładkie wykończenie z przodu, dzięki któremu tunika estetycznie układa się w talii. Delikatne rozcięcia przy kostkach dopełniają kobiecy fason.Materiał zawierający 90% wiskozy i 10% elastanu jest miękki, przyjemny w dotyku i zapewnia swobodę ruchów podczas pracy.HARMONY FLOWERS to połączenie kobiecego fasonu, komfortu i subtelnego różu.Modelka ma 179 cm wzrostu i prezentuje rozmiar S.

90% wiskoza, 10% poliester

Harmony została wykonana z wysokiej jakości tkaniny, która łączy miękkość i przewiewność wiskozy z trwałością poliestru. Materiał jest przyjemny dla skóry, lekki i komfortowy podczas wielogodzinnej pracy. Dzięki swoim właściwościom dobrze układa się na sylwetce, zapewniając elegancki wygląd oraz swobodę ruchów przez cały dzień.

• Prać w temperaturze do 30°C
• Prać na lewej stronie
• Nie wybielać
• Nie suszyć w suszarce bębnowej
• Prasować w niskiej temperaturze
• Nie czyścić chemicznie

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.

Zwrot produktu możliwy jest w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.

Istnieje możliwość personalizacji wybranych modeli metodą haftu komputerowego, nadruku DTF oraz folii FLEX w postaci imienia, inicjałów, nazwy gabinetu lub logo. To rozwiązanie, które pozwala stworzyć spójny i profesjonalny wizerunek gabinetu lub całego zespołu. Personalizacja dostępna już od jednej sztuki.

W celu przygotowania indywidualnej wyceny lub projektu personalizacji skontaktuj się z nami pod adresem: veronicamedinawork@gmail.com

XSSM
SZEROKOSC POD PACHAMI46.0048.0050.00
SZEROKOSC W PASIE44.5046.5048.50
SZEROKOSC NA DOLE48.5050.5052.50
DLUGOSC OD RAMIENIA72.3573.4574.55
DLUGOSC REKAWA46.9047.2547.60
SZEROKOSC RAMION37.5038.5039.50
XSSMLXL
PAS PO ROZCIAGNIECIU46.0048.0050.0052.0054.00
PAS30.0032.0034.0036.0038.00
DŁUGOŚĆ100.00100.00100.00100.00100.00

Polska produkcja

Projektowane i szyte w Polsce z dbałością o każdy detal.

Materiały premium

Starannie wyselekcjonowane tkaniny i dopracowane kroje.

Dopasowanie

Wybrane modele tworzymy na indywidualne wymiary.

Stwórz zestaw